Миналата седмица приключи февруарското ни сертифициращо обучение за медиатори, което отново ни срещна с изключителни участници!
А устната част от изпита за правоспособност отново се превърна в една от най-обогатяващите за нас като обучители!
Позволете ни да ви представим Михаил Иванов, или Мишо – училищен психолог в СУЕО "Ал. С. Пушкин" – Варна, със специално умение Японски език. Неговата интерпретация бе свързана с воденето и откриването на процедурата по медиация, като ни предизвика с две "канджита" и използва преживяванията на групата от срещата с непознатото, за да олицетвори потребността от умението на медиатора да поведе страните на достъпен език и да ги подкрепи в първоначалното им объркване. И го направи по блестящ начин!
Ако и вие искате да станете част от следващата ни цветна и вдъхновяваща група, имаме чудесна НОВИНА:
Обявихме още едно ИЗВЪНРЕДНО обучение
Сертифициращо обучение за медиатори – март 2024 г. (онлайн)
Ако сте във Варна или пък Ви се идва към морето, то имаме ПОСЛЕДНИ свободни места в ПРИСЪТВЕНИТЕ ни обучения:
Сертифициращо обучение за медиатори- март 2024 г.
Сертифициращо обучение за медиатори- април 2024 г.
Поздравления за всички сертифицирани колеги!
ДОБРЕ ДОШЛИ В ГРУПАТА НА МИРОТВОРЦИТЕ